середа, 5 квітня 2017 р.

Абонплата за газ

   З першого квітня ціна за споживання газу та обслуговування газових мереж розподілені у різні квитанції. Багатьох споживачів це обурило: нібито тепер, населення має платити ще й за транспортування блакитного палива
. Але співробітники «Дніпропетровськгазу» заспокоюють: кожен мешканець області і раніше платив за цю послугу, але вона входила у ціну споживання газу.
   Таке нововведення вже працює у багатьох європейських країнах. На думку головного інженера «Дніпропетровськазу», воно не лише підніме якість послуг для споживачів, а й дозволить їм зекономити.
   Гроші, що будуть сплачуватись за транспортування блакитного палива, будуть використані задля стабільної роботи газових мереж та аварійної служби. Її роботу ми вирішили перевірити, викликавши бригаду на один з газорозподільчих  пунктів. За словами працівників, на витік газу вони приїжджають  швидко і усувають його безкоштовно.
   А поки мешканці Дніпропетровщини з острахом чекають на нові квитанції за блакитне паливо, співробітники газових компаній радять зберігати спокій.