середа, 12 квітня 2017 р.

Зміни до вступної компанії

   У 2017- му році відкрили нові можливості для майбутніх студентів. Цьогоріч абітурієнти  зможуть розпочати реєстрацію у вишах вже з червня поточного року, а отримати другу вищу освіту стало простіше.
   За п’ять років дві вищі освіти. Катерина навчається у національному університеті одразу на двох факультетах. На денному та заочному відділеннях.  Дівчина говорить, таким чином вона економить час та кошти, але зізнається працювати доводиться у шаленому ритмі. 
   Така практика перехресного навчання діє в країні вже третій рік поспіль та починаючи з 2017-го студенти зможуть здобути освіту на денних відділеннях одразу двох факультетів. Нововведення стосуються усіх другокурсників.
   Студенти кажуть, радіти таким змінам не поспішають, адже поки незрозуміло: як виші організують свою роботу.
   Що стосується заяви на вступ, то подавати її  абітурієнти мають як і раніше в електронній формі та цьогоріч послуга доступна не лише для денних відділень. Також у 2017-му особисті кабінети абітурієнтів відкриють раніше, а саме з 29-го червня. Все для того аби не перевантажувати систему. 
   Також цьогоріч  з вишів країни востаннє випускають студентів які здобули освітній рівень - спеціаліст. Відтепер усіх,  хто має такий диплом прирівняють до магістрів, але без права викладати.