вівторок, 25 квітня 2017 р.

Досі без газу

   Майже місяць мешканці 163 будинку, що знаходиться на проспекті Гагаріна рятуються, хто як може. Куховарять  на електроприладах, купують у торговельних мережах напівфабрикати аби швидше приготувати їжу. Люди в очікуванні: за електроенергію вони отримають шалені рахунки.
   Минулого тижня активні жителі заявили, про намір вкотре завітати до «Дніпрогазу». Неодноразово звертались до газовиків і журналісти Новин 51-го. Поки безрезультатно.
   Минулого тижня мешканці 163го будинку вкотре вийшли на вулицю, аби не допустити встановлення загальнобудинкового лічильника газу. Після ідентичної ситуації, яка склалася 4-го  квітня, мешканців газу позбавили взагалі.
   Вже вкотре активна група мешканців багатоповерхівки вирушає до «Дніпрогазу». На цей раз із журналістами. Ми вирішили прямо тут спитати в якому стані наші попередні запити.
   Наша знімальна група намагалася потрапити на прийом громадян разом з мешканцями 163го будинку, але знов марно. Перед нами зачинили двері. Камеру вимагали вимкнути  навіть на вулиці. Охоронець знімальну групу провів майже «додому».
   Про розмову за зачиненими дверима розповідає мешканка 163го будинку, яка сама неодноразово зверталася і залишила  купу заяв у «Дніпрогазі»
   Проте у Дніпрогазі  знов пообіцяли взяти на розгляд чергову заяву від мешканки 163-го будинку згідно за встановленим регламентом. А ми другий день поспіль відправляємо запит.    Ще раз перевірили адресу. Щоб переконатися, що запит дійшов до отримувача телефонуємо у прес-службу Дніпрогазу.
   Нарешті у «Дніпрогазі» підтвердили: запит отримали. Відповідь пообіцяли надати 26 квітня.