середа, 12 квітня 2017 р.

Бійки, лайки та суцільний балаган

   Сесія міськради вже переносилась три рази. Остання. 19та сесія 7го скликання так і не розпочалася. На голосування повинні були винести питання щодо будівництва Всеукраїнського спортивно-реабілітаційного центру Національного комітету інвалідів України.
А також питання щодо зняття з посад  секретаря міськради В’ячеслава Мішалова та голови бюджетної комісії Артема Хмельникова.
   Присутні депутати зареєструвалися. Після цього очільник Дніпра оголосив про початок сесії. Хоч би як, а розпочати сесію не вдалося. Депутат Дмитро Хозін під час гімну України обурився і першим висловив свою незгоду.
   Далі підтягнулися інші депутати міськради та захопили трибуну. Ситуація стала напружуватись. Почалася бійка.
   Трибуну депутати заблокували, бо вважали, що зареєстрованих депутатів не вистачає для початку сесії. Їх за регламентом мінімально повинно бути 34, включаючи міського голову. А сесійне табло показало 33ьох зареєстрованих осіб.
   Після тривалих криків та вмовляння депутатів, міський голова оголосив перерву так і не розпочавши сесії. Серед вимог депутатів також було першочергово розглянути питання про зняття з посад В’ячеслава Мішалова та Артема Хмельникова, через корупційні скандали.
   Після перерви народні слуги знов зібралися у залі. Стало спокійніше. Секретар міськради сам виніс пропозицію перенести питання про зняття з посад його та голови бюджетної комісії.
   Та все одно, ситуація не змінилася. Депутати почали масово залишати сесійну залу.
   В результаті згоди так і не дійшли. Зробили ще одну перерву, яка закінчиться о 15й годині наступного дня - 13 квітня. В разі зриву засідання міський голова говорить про призначення позачергової сесії 14го квітня.