пʼятниця, 14 квітня 2017 р.

12-го квітня через скандали та бійки сесія Дніпровської міськради не відбулася

   Міським головою була оголошена тривала перерва. І вже на наступний день, 13го квітня депутати знов зібрались у сесійній залі. Впродовж перших чотирьох годин депутати встигли розглянути тільки три питання. Це виділення землі під паралімпійський спортивно-реабілітаційний центр, та зняття з посад секретаря міськради В’ячеслава  Мішалова та голови бюджетної комісії Артема Хмельникова.
   «Морально підтримати» депутатів допомогли паралімпійці. Цього разу вони були присутні у сесійній залі. Після перерви в добу сесія нарешті розпочалася. Цього разу цивілізовано. Зареєстрованих депутатів вистачило.
   Після внесення всіх поправок у порядку денному, першим на голосування винесли питання щодо виділення землі для будівництва всеукраїнського параолімпійського центру.
   Рішення прийнято одноголосно. «За» проголосував 61 депутат. Наступним, за вимогами депутатів, стало питання щодо зняття з посади секретаря міськради В’ячеслава Мішалова. Результат виявили шляхом таємного голосування. Його зачитав член лічильної комісії.
   Відносно кандидатури Артема Хмельникова провели звичайне, відкрите голосування. В результаті голова бюджетної комісії залишився при своїй посаді. Далі депутати працювали продуктивніше і всього за годину проголосували за решту питань в порядку денному. А саме затвердили список тих, хто має пільги на проїзд в громадському транспорті, затвердили програму «Молодий педагог», програму муніципального розвитку та проголосували за прийняття акцій метрополітену у комунальну власність.
   Також ухвалене рішення про зниження земельного податку у Дніпрі. Відтепер ставка податку на земельні ділянки становитиме 0,03% від їхньої нормативної грошової оцінки, тоді як раніше вона складала - 3%.