пʼятниця, 3 березня 2017 р.

Справа адвоката

   16 лютого у власному під’їзді був побитий дніпровський адвокат Андрій Верба. Правозахисник пов’язує напад зі своєю професійною діяльністю. По справі вже відкрито кримінальне провадження за частиною першою, статті 397й Кримінального Кодексу України «Втручання у діяльність захисника чи представника особи».
Під час проведення слідчих дій були виявлені нові обставини справи. За інформацію про нападників оголошено винагороду у кругленьку суму.
   Вранці 16 лютого Андрій Верба, як завжди пішов на роботу. Та не встиг вийти з під’їзду, як на нього напали. З черепно-мозковою травмою та численними саднами опинився у лікарні. Нападників було двоє. У ході розслідування  правоохоронці також припускають версію щодо причетності третьої особи.
   Як зазначає Андрій Верба , на нього вже здійснювали спробу нападу у жовтні 2016 року. Тоді справу кваліфікували як «Хуліганство» та ніяких дій правоохоронцями проведено не було. Адвокат та його колеги  побоюються  за своє життя і здоров’я.
   Від імені Всеукраїнської Юридичної колегії Андрій Верба оголосив винагороду у 30 тисяч гривень за інформацію, яка допоможе органам досудового слідства ідентифікувати особи підозрюваних та направити справу до суду.
   Адвокат вважає, що напад пов'язаний з його професійною діяльністю. А саме з кримінальним провадженням  щодо вимагання і заволодіння майном його підзахисних.