пʼятниця, 10 березня 2017 р.

Ремонт мосту

   «Куплю маршрутку або швидку для ділових поїздок на лівий берег». Так мешканці Дніпра останнім часом «троплять» ремонт нового мосту в Інтернеті.
Нагадаємо, що пересуватися мОстом може лише громадський транспорт. Через це виросли затори на шляху до Амурського мосту. Дніпряни, власники автівок, вимушені витрачати годину на те, щоб дібратися до сусіднього берега. Приречені містяни на сайті місцевих петицій навіть виклали вимогу запустити через річку паром.
   Збір підписів триває. Станом на 10те березня петицію про запуск парому вже підписали 13 осіб з 900 необхідних. Крім цього Інтеренет користувачі активно обговорюють можливість купівлі маршрутки. В соціальну мережу Інстаграм своє відео виклала відома блогерша Дніпра. Дівчина їде на приватному автомобілі та коментує ситуацію:
   Пересісти до маршрутки готовий не кожен автомобіліст. Тому заступник міського голови Дніпра пропонує альтернативу.
   Щоб частково розвантажити Амурський міст влада вирішила деякі маршрути громадського транспорту змінити, шляхом перенесення їх руху на новий міст. Бо на старому затори, а новий тепер ледь-ледь заповнений транспортом.
   Повідомити пасажирів планують з понеділка, повісивши в громадських місцях оголошення. Через 10 днів рух змінять остаточно.