середа, 15 березня 2017 р.

Скасовують 88 маршрут

   На початку березня мешканців житлового масиву Калиновський (у минулому Клочко-6) сколихнула новина. Пасажирів 88го маршруту повідомили, що з 20го березня маршрут скасовують повністю. Люди вкрай здивовані таким рішенням, бо працював маршрут 16 років і досі залишається затребуваним. Хто є ініціатором такої ідеї і що заважає залишити цей маршрут?
   З сьомої до дев’ятої ранку на зупинці, як завжди, довжелезна черга. Люди терпляче чекають, бо це єдиний прямий маршрут на навчання чи роботу.
   Тепер діставатися до місця призначення вимушені декількома транспортами. І грошей витрачати вдвічі більше. Незручності така новина принесла і пенсіонерам, які користуються пільговим проїздом.
   Люди чекають на машину близько півгодини. За останній час кількість маршруток скоротили. Раніше їх було 22, тепер залишилось 5. 20го березня взагалі не буде жодної.
   Дістатися 88 маршруткою можна ледь не у кожний ВИШ Дніпра.
   Віктор у минулому бригадир 88 маршруту. Розповідає, що затвердженим є паралельний маршрут, теж під номером 88, та тільки його кінцева зупинка у центрі на вул. Глінки. Чому так сталося ми намагались дізнатися у перевізника. Але почули тільки відмовки диспетчерів.
   Перевізник не мав часу відповісти на запитання, але час знайшовся у міськради.
   Залишити маршрут можливо. Для цього потрібно зібрати численну кількість підписів. Далі їх передати до виконкому на розгляд. Все це і подальша паперова тяганина може тривати мінімум півроку. Тим часом збентежені пасажири останній тиждень насолоджуються роботою маршруту і сподіваються, що про їх проблему почують.