понеділок, 27 лютого 2017 р.

Паркам - гідний вигляд

   Екс-директор дніпровського парку імені Лазаря Глоби вкотре закликає звернути увагу на зону відпочинку, та має власний план реконструкції. Чоловік впевнений, для того, аби змінити вигляд території на краще потрібно не більше трьох років, та максимум півмільйона гривень. Що саме пропонує колишній директор парку, та як планують реконструювати зелену зону нинішні міські чиновники?

   Покинутий літній театр, іржаві огорожі, та занедбаний дитячий майданчик. У дніпровському парку Глоби проблем вдосталь, стверджує екс-директор парку Борис Дєдов. Та запевняє, «врятувати» зону відпочинку зовсім не складно. Колишній чиновник має власну програму реконструкції, що включає в себе чималий обсяг робіт. Розповідає про найголовніше.
   Діючі ж чиновники стверджують - знають про всі наявні проблеми парку. Минулого місяця заступник дніпровського мера запевнив -  цьогоріч займуться їхнім вирішенням. Одне з запланованого – повна реконструкція озера.
   Обіцяють реконструювати і  літній театр. Очікують, що вже зовсім скоро він знову збиратиме глядачів.
   Наразі – це весь обсяг робіт, що планують виконати у парку цьогоріч. Проте, як стверджує Борис Дєдов, цього недостатньо. Згідно з його підрахунками за 2-3 роки парк може стати «райським куточком». Для цього, як стверджує активіст, потрібен стартовий капітал у розмірі півмільйона гривень. Говорить, іншу частину суми парк заробить за рахунок інвесторів. Чоловік пропонує встановити на території атракціони, торгові майданчики та кафе – аби гроші, що сплачуватимуть підприємці за оренду, витрачати на покращення зони відпочинку.
   Активіст каже, готовий допомагати втілити задумане у життя на громадських засадах. А днями планує написати листа меру, та викласти у ньому всі свої пропозиції.