середа, 15 лютого 2017 р.

Поранений фотокореспондент

   У Дніпрі прооперували британського фотокореспондента, який потрапив під мінометний обстріл у Авдіївці. 34-річний Кристофор Нанн отримав численні осколкові поранення обличчя та сильно травмував ліве око.
   2-го лютого британський фотокореспондент Кристофор Нанн приїхав до Авдіївки. Розповідає, хотів на власні очі побачити ті страшні події, що там відбуваються. Та відзняти фоторепортаж аби поділитись своїми враженнями з усім світом. Ввечері він разом із другом пішов у гості до своєї знайомої.
   Біля цього вікна якраз і стояла його знайома Олена – розповідає Кристофор. Жінка померла від численних поранень. В неї залишився 9-річний син, якого за день до цього вдалось вивезти з Авдіївки. Нині фотокореспондент збирає кошти на допомогу хлопчику. Сам же Кристофор отримав численні осколкові поранення обличчя. Лікарям вдалось врятувати праве око, ліве ж потребує тривалого відновлення.
   Наразі Кристофору зробили вже другу операцію, яка тривала більше чотирьох годин. Лікарі дістали з лівого ока десятки уламків. Та на повне відновлення зору потрібен час та ще декілька операцій – кажуть лікарі. Сам пацієнт налаштований оптимістично.
   Після повного одужання Кристофор планує повернутись до своєї роботи та знову поїхати на Донеччину. Каже, залишатись осторонь, коли там гинуть люди, він не може.