четвер, 9 лютого 2017 р.

Міжнародний День стоматолога

   9-го лютого  відзначають міжнародний День стоматолога. Лікарі, які  щоденно борються зі страхами своїх пацієнтів та дарують їм сяючу посмішку.
   Пані Оксана – стоматолог із 20-річним досвідом. Згадує, цю професію обрала випадково. Нині жінка в захваті від своєї роботи. Зізнається, справжнє задоволення їй приносить спілкування з людьми та розуміння того, що ти робиш добру справу. Труднощів, каже, не виникає навіть з дітьми. Не зважаючи на стереотип, що візит до стоматолога – один із найсильніших страхів дитинства. Тут, наголошує, головне змалку привчити дитину до того, що це необхідно та зовсім не боляче.
   За станом своїх зубів потрібно слідкувати з дитинства – каже пані Оксана. Чим раніше проблема буде виявлена – тим простіше вона вирішується. Та все ж, головне правило догляду за ротовою порожниною – щоденне ретельне чищення зубів. І до цього, наголошує лікар, також варто привчати змалку.
   Боятись стоматологів, каже пані Оксана, не варто ні дітям, ні дорослим. Треба привчити себе що цей лікар –  друг, який допомагатиме вам впродовж всього життя. Від зубного болю не застрахований ніхто. І чим раніше звернути увагу на проблему, тим простіше, дешевше та безболісніше можливо буде її вирішити.