четвер, 16 лютого 2017 р.

Домогтися належного тепла

   Змерзлі мешканці будинку 19 по вулиці Запорізьке шосе ще з початку опалювального сезону не можуть домогтися належного тепла у своїх домівках. У квартирах деяких під’їздів багатоповерхівки температура ледве сягає 13 градусів, в той час, як за законом має бути не менше 18-ти.
Обурені від безрезультатних звернень мешканці посилаються на ЖЕК і вже, навіть не сподіваються на перерахунок за тепло, а тільки хочуть змусити ЖЕК відповідати і виконувати свої обов’язки.
   Батареї у квартирі Сергія працюють через одну. Про тепло можна тільки мріяти. На термометрі 13 градусів – це максимум, якого сягає температура у його домівці.
   Та холодно не тільки Сергієві. Чоловік живе на 6-му поверсі, а от на 9-му в його сусідки Наталі працює тільки одна батарея.
   За десять років, що в цьому будинку проживає Наталя, систематично, в опалювальний сезон виникає суперечка між споживачами тепла та ЖЕКом, бідкається жінка. Вирішити питання ніяк не вдається. Належного тепла немає не у всьому будинку, кажуть його мешканці. У сусідньому під’їзді на тепло не скаржаться.
   Ми постукали до сумнозвісного ЖЕКу, але на місці знайшли тільки бухгалтера. Виявилось, що начальник цього житлово-експлуатаційного підприємства і майстер на нараді. 
   Є ціла папка, де зібрані заявки мешканців 19го будинку. Вкотре Наталя залишила чергову скаргу. І так по колу вже не перший рік.
  З наради майстра ЖЕКу все ж таки дочекалися. В цьому моменті думки мешканців будинку і представників держустанови розходяться.
   І знову глухий кут. Куди тільки-но не зверталися , щоб домогтися подачі належного тепла в оселі, все марно. Але відступатися не збираються, стверджують активісти 19го будинку.