середа, 8 лютого 2017 р.

Наркореклама - СТОП!!!

   Активісти в балаклавах оголосили війну вуличній рекламі наркотиків у Дніпрі. Члени громадської організації «Драгсофф» замальовують рекламні повідомлення на стінах будинків. Кажуть, таким чином з початку року вже знищили більше 300 оголошень. І зупинятися не планують.
   Спайси, солі та мікси – все це небезпечні психотропні речовини, які мають наркотичний ефект. Пропри це вони офіційно не заборонені законом. Щороку з’являються сотні нових різновидів і держава просто не встигає вводити їх до переліку заборонених. В той час такі речовини набули статусу «поводирів у світ великих наркотиків», адже вони викликають звикання, змінюють свідомість та шкодять здоров’ю. Доступ до цих речовин – вільний. Їх легко можна знайти зокрема в Інтернеті. Та не тільки.
   І таких оголошень на вулицях Дніпра можна нарахувати тисячі. Побороти навалу наркотичної реклами взялися активісти у балаклавах. Обличчя приховують через можливу помсту дилерів. Системно боротися з наркорекламою вони почали два місяці тому.
   Нині в організації «Драгсофф» близько 10 активних учасників. У вільний час, озброївшись балончиками з фарбою вони вирушають на рейд вулицями Дніпра, та замальовують підозрілі оголошення. Кажуть, всього з початку року вже знищили більше 300 таких повідомлень, проте, нова реклама з’являється чи не кожного дня. Боротися з дилерами активісти планують не тільки на вулицях, а і в Інтернеті.
   Активісти шуткують, за два місяці діяльності поліція жодного разу не виписала їм штраф за розфарбовані стіни. Та кажуть, боротьбу з наркорекламою продовжуватимуть за будь-яких умов.