пʼятниця, 3 лютого 2017 р.

До Дніпра завітав відомий український блогер

   До Дніпра завітав відомий український блогер, політолог і журналіст Тарас Березовець. Із собою він привіз нове видання «Анексія. Острів Крим. Хроніки гібридної війни». Книга розповідає про всі події, що відбувались під час окупації Криму.
Для її створення автор зібрав чимало документів, фотознімків та провів близько сорока інтерв’ю з ключовим особами.
   У стінах облдержадміністрації справжній аншлаг. На зустріч із відомим українським блогером, політологом, журналістом Тарасом Березовцем зібралось понад сотні людей. До Дніпра він привіз свою нову книгу «Анексія. Острів Крим. Хроніки гібридної війни».
   Тема окупації Криму для автора дуже болісна, адже сам він родом із Керчі. Та все ж, каже, для написання книги він полишив емоції. Адже хотів відтворити хроніку подій, ґрунтуючись лише на фактах. Саме через таку повну хронологію нині це видання використовують в міжнародних судах у справах відкритих проти Росії.
   Такі зустрічі у стінах облдержадміністрації стали вже традиційними. Та ця, зізнаються організатори, для них особлива. На неї зареєструвалось більше ста студентів, що свідчить про те, що у нас активна молодь, якій не байдужа доля України.
   Завітати ще раз до Дніпра автор обіцяв вже незабаром, коли вийде друге видання книги «Анексія. Острів Крим. Хроніки гібридної війни». Саме у Дніпрі, запевнив автор, і відбудеться  її перша презентація.