пʼятниця, 3 лютого 2017 р.

Кімната для навчання для дітей з особливими потребами

   У Дніпровському начально-виховному комплексі №28 поряд із звичайними дітьми навчаються і діти з особливими потребами. Для них відкрили спеціальні кімнати, де такі вихованці у разі потреби вивчатимуть матеріал окремо від своїх однокласників.
   Навчально-виховальний комплекс № 28 відвідує 14 дітей-аутистів Навчання починається ще з дитячого садочку. Такі діти втомлюються раніше звичайних. У кожного з них є власний вчитель.
   Приміщення для навчання дітей з особливими потребами у цьому комплексі було відкрито давно, проте належного оснащення цих кімнат не було. Зараз тут з’явилися і комп’ютери, і телевізор, і кольоровий принтер. Це все потрібно дітям у навчанні.
   Кімната для навчання, для дітей з особливими потребами, відрізняється від класного кабінету відсутністю відволікаючих картинок. Поряд розташована ще одна кімната, де дитина може відпочити.
  Тимофію десять років. Він був першим вихованцем з особливими потребами, кого прийняв цей заклад. Зараз хлопчик вже у четвертому класі, а починав ще з садочка. Разом з ним усі п’ять років займається Лілія. Та ділиться, що зважаючи на особливості Тимофія, іноді йому потрібно покинути клас.
   У закладі також є кімната-теплиця. Тут діти можуть посидіти серед рослин та відпочити, вдихаючи чисте повітря.