понеділок, 6 лютого 2017 р.

З Дніпропетровщини до Авдіївки передали черговий гуманітарний транш

   З Дніпропетровщини до Авдіївки передали черговий гуманітарний транш. Наразі до 30-тисячного міста поблизу Донецька відправили 60 тон будматеріалів. Нагадаємо, це вже не перша гуманітарка, що відправляють з центру допомоги учасникам АТО для мешканців міст, постраждалих від обстрілів.
В Авдіївку вже направили  понад 5 тисяч літрів питної води та 40 тон продуктів харчування.
   Черговий гуманітарний вантаж відправила Дніпропетровщина  на передову. Наразі на допомогу постраждалим від обстрілів людям передали будівельні матеріали. За допомогою них планують відновлювати пошкоджені будівлі не тільки у самій Авдіївці, а й у найближчих населених пунктах.
   Шифер, цвяхи, дерев’яний брус, цемент – саме це відправлять на допомогу тим, хто мешкає у зоні бойових дій. Вантажники наповнили 3 фури будівельними матеріалами. Загалом – це близько шістдесяти тон.
   Вантажівки, що вирушили у зону АТО, проведуть в дорозі більше п’яти годин. Та до самої Авдіївки автівки не доїжджатимуть. Заради безпеки, гуманітарку зустрінуть та розвантажать поблизу Краматорська.
   Будівельні матеріали наразі мешканцям постраждалих від сильних обстрілів міст потрібні найбільше – кажуть працівники центру допомоги учасникам АТО. Проте, продовжують приймати й продукти та теплі речі. Також збирають чай, каву, цукор і ковдри – які передають до дніпропетровського аеропорту. Там постійно приймають поранених із зони АТО.