четвер, 2 лютого 2017 р.

До Авдіївки із Дніпра

   До Авдіївки із Дніпра відправили черговий гуманітарний вантаж. Допомагати людям, чиє місто потерпає віт сильних обстрілів, облдержадміністраціям дав доручення глава держави. 31 січня з Дніпропетровщини вже виїхала перша фура із гуманітарною допомогою.
2 лютого на Донеччину відправили ще 40 тон їжі та води.
   Це не перший гуманітарний конвой, що відправляють в Авдіївку. 31 січня у Дніпрі зібрали перші 20 тон продуктів та 5 тисяч літрів питної води. Попередній вантаж вже доставили мешканцям постраждалого від обстрілів міста.
   Цього ж разу кількість гуманітарної допомоги збільшили. Харчі та питну воду вантажили у дві зміни – і вдень, і вночі. Представники автопідприємства, що допомогло транспортом, запевняють – машини надійні, тож весь вантаж  до місця призначення доставлять швидко та без жодних втрат.
   Питна вода, хліб, крупи, консерви, чай та солодощі – автівки догори набиті продуктами харчування - демонструють вантажники. Леонід – водій однієї із фур, ділиться - має досвід доставки «гуманітарки» на передову. Але до Авдіївки їде вперше. Сподівається, що цей вантаж хоч трішки допоможе постраждалим людям.
    «Дніпропетровщина – Авдіївці. Допоможемо!» – фури з таким гаслом на борту вже відправилися в зону АТО. Машини виїхали вранці другого лютого. Гуманітарний вантаж обіцяють доправити вже цього ж дня, за такої погоди до Авдіївки добиратися приблизно 6 годин.