вівторок, 14 лютого 2017 р.

З добром у серці

   До Дня Святого Валентина дніпровський благодійний фонд, що займається підтримкою вимушено-переміщених осіб, отримав гуманітарну допомогу. Її привіз такий самий переселенець, що успішно влаштувався на новому місці та тепер допомагає іншим.
   Ганна разом із родиною п’ять місяців тому переїхала до Дніпра з Донецької області. Розповідає, облаштуватись на новому місці було вкрай важко. Нині сім’я вимушена мешкати у знайомих. Влаштуватись на роботу та винайняти житло вони не можуть – тікаючи з-під обстрілів втратили документи. Тож поки триває процес відновлення, каже, тільки гуманітарна допомога і рятує.
   Гуманітарну допомогу привіз Андрій Яценко. Чоловік і сам переселенець. Два роки тому переїхав до Дніпра з Донецька. Тож на власному досвіді знає, що таке труднощі та як важливо допомагати один одному.
   У наборах найнеобхідніші продукти та невеличкий подарунок від благодійника пана Андрія – рушник, що був зроблений в ательє, яке він нещодавно відкрив у Дніпрі. Саме на кошти, виручені від цього бізнесу, й закуповує гуманітарну допомогу.
   Благодійна акція «Мода з добром» функціонує вже декілька місяців, за цей час допомогу отримали десятки переселенців, атовців та дітей-сиріт. Та на цьому Андрій не зупиняється, планує і надалі допомагати тим, хто цього потребує.