понеділок, 23 січня 2017 р.

У Дніпрі ніхто не посипає двори і тротуари

   Слизькі тротуари та внутрішньо-квартальні дороги викликають чимало нарікань серед городян. Удари та синці – це ще півбіди. Посковзнутися на льодяній дорозі та отримати серйозну травму – простіше-простого. Чому так відбувається і чи можна змінити ситуацію на краще?

   Звичайна пішохідна прогулянка у Дніпрі перетворюється на справжній екстремальний похід. Якщо автошляхи ще прибрані та їхній стан не викликає нарікань серед автовласників, то з внутрішньо-квартальними дорогами є певні проблеми.
   Багатьом людям доводиться просто самотужки боротися з ожеледицею. Анна розповідає, що хоч біля їхнього будинку і з’являється посипальна техніка, але це буває не часто і цього все одно недостатньо.  Тому про власну безпеку люди дбають самостійно.
   Директор департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради - Михайло Лисенко розповів, чому пішохідні зони цього року залишають бажати кращого. По-перше – через недостатню кількість працівників комунальних служб.
   З дефіцитом працівників комунальних служб вирішено було перейти на механізоване прибирання. Та у цьому випадку, не вистачає і спеціальної техніки, якої на цей сезон закуплено всього 4 одиниці.
   Закуплять нову техніку тільки наступної зими. Отже, у цьому сезоні, лід з тротуарів прибере лише потепління і гарна сонячна погода. Тому, поки що ходіть обережно, щоб не потрапити до травмпункту.