вівторок, 24 січня 2017 р.

Герої не вмирають

   У Дніпрі пройшов благодійний концерт на честь загиблого два роки тому в зоні АТО журналіста Олександра Чернікова. Хлопець пішов на фронт під час першої хвилі мобілізації. Служив у 25-й повітряно-десантній бригаді. Героїчно загинув у Авдіїївці, прикриваючи своїх побратимів.
   На фронті йому дали позивний «Репортер». Людина, що покинула свою улюблену роботу заради захисту України. У своєму рідному місті, Дніпрі, він працював на одному з місцевих телеканалів. Досвідчений, успішний журналіст,  його сюжети відрізнялись точністю фактів, сміливістю та аргументованістю. Його любили та поважали за доброту та силу характеру, за небайдужість та щирість. Коли прийшла війна не зміг залишатись осторонь та навесні 2015-го пішов на фронт. Був навідником-оператором, заступником командира бойової машини десанту дев’ятої роти третього  батальйону 25-ї повітряно-десантної бригади.
   Загинув Олександр у бою з російськими агресорами  біля міста Авдіївка, прикриваючи своїх побратимів, коли ті відходили від ворога. Аби в черговий раз вшанувати пам'ять загиблого героя його друзі влаштували благодійний концерт на його честь. Всі зібрані гроші підуть на підтримку бійців української армії.
   На благодійний  концерт під символічною назвою  "Позивний Репортер: життя триває" прийшло чимало людей. Серед них родичі, друзі, побратими, колеги та звичайні містяни. Пан Олег і сам служив. Каже, такі вечори пам’яті потрібні аби солдати знали, що ми цінуємо їхні подвиги.
   Ці відчайдухи назавжди залишаться в серцях та пам'яті українців – кажуть містяни. Вони поклали свої життя заради миру та свободи.