пʼятниця, 20 січня 2017 р.

"Позивний Репортер: життя триває"

   23 січня у Дніпрі відбудеться благодійний концерт, присвячений   пам’яті журналіста  Олександра Чернікова, який загинув 22 січня 2015 року біля Авдіївки. Захід проходитиме у театрі Драми та Комедії о 19.00. Вхід для всіх вільний.
Благодійні пожертви вітаються. Всі зібрані гроші будуть направлені на підтримку бійців української армії.
   Дружній, відкритий та усміхнений – так про Олександра висловлюються більшість його колег. Закінчив факультет журналістики, працював на  місцевих телеканалах. Досвідчений, успішний журналіст,  його сюжети відрізнялись точністю фактів, сміливістю та аргументованістю. Його любили та поважали за доброту та силу характеру, за небайдужість та щирість.
   Навесні 2014-го Олександр отримав повістку. Довго не розмірковував, якщо потрібно – він буде на передовій та захищатиме кордони Батьківщини.   
Олександр був навідником-оператором, заступником командира бойової машини десанту дев’ятої роти третього  батальйону 25-ї повітряно-десантної бригади.
   У січні 2015-го трагічна новина шокувала всіх. Олександр героїчно загинув у бою з російськими агресорами  біля міста Авдіївка. Йому було 30 років.
   Для більшості людей він вже став легендою. Та деякі його друзі кажуть, що й досі відкривають для себе Олександра по-новому.
   Щоб вшанувати пам'ять Олександра Чернікова, друзі і колеги вирішили влаштувати благодійний концерт на його честь.
   Благодійний  концерт під символічною назвою  "Позивний Репортер: життя триває" відбудеться 23 січня у Театрі Драми та Комедії о 19.00. На вечорі будуть виступи музичних виконавців, театральні постанови та танцювальні вистави. Вхід для всіх вільний.