пʼятниця, 13 січня 2017 р.

Нові паркувальні зони

   17 грудня на сесії міськради Дніпра  більшістю голосів прийняли рішення щодо зміни принципів роботи міських парковок. Відтак з лютого поточного року у Дніпрі стартує тендер для підприємців.
Якщо у 2016–му працювати у цій сфері могли лише охоронні фірми з досвідом роботи не менше двох років - то зараз тендер, відкритий для всіх. Планують залучити й іноземних інвесторів.
   Перша умова для переможців тендеру - обладнати парковку згідно нових стандартів. Вимоги розділили на дев’ять пунктів. Серед основних: облаштування охоронних об’єктів, встановлення металевої сітчастої огорожі до двох метрів та паркомати. Таким чином планують перейти на безготівковий розрахунок та впровадити послугу «мобільне паркування».
   В конкурсі беруть участь усі паркувальні зони міста. Наразі їх п’ятсот. Та в першу чергу, облаштувати планують центральну частину Дніпра. Та Сергій Писаренко зазначив, вже зараз на парковках ми можемо побачити оголошення про підвищення вартості послуги. Мовляв, все через підняття мінімальної заробітної плати. Директор КП «Міськавтопарк» пояснює, подібні дії незаконні. 
   Тож якщо ви помітили подібні оголошення варто звернутися до комунального підприємства  «Міськавтопарк». Загалом переобладнання паркувальних зон планують розпочати вже з десятого лютого.