середа, 11 січня 2017 р.

Відкриття дитячого садочку «Оксанка»

   У селі Вербки відкрився дитячий садочок «Оксанка». Раніше цей дошкільний навчальний заклад був розрахований лише на сорок п’ять дітей, після добудови та реконструкції старої будівлі відвідувати «Оксанку» зможе вже близько ста двадцяти.
Будівництво виховного закладу розпочалося близько п’яти років тому, а потім  - призупинилось. Нині ж спільними зусиллями територіальної громади та обласної влади його вдалося завершити.
   Відкриття дитячого садочку «Оксанка» чекали півтори сотні дітей. Їх батьки заздалегідь зареєстрували у електронній черзі. Поки йшла реконструкція будівлі, більшість з малечі до садочків не ходила, декого батьки возили аж до Павлограду, що за 11 км від Вербків – ділиться завідувач комунального закладу Валентина Титова. І ось – нова будівля повністю готова.
   Донька Тетяни  Христина ходила до цього садочку й раніше. Жінка ділиться, після реконструкції тут стало значно краще. Христина теж підмічає зміни, що відбулися у виховному закладі.
   Пані Надія ділиться, її синочок теж відвідував садок до реконструкції. І завжди був у захваті від вихователів та спілкування з іншими дітьми. Тож для нього сидіти вдома було надзвичайно складно. Чекав відкриття виховного закладу з нетерпінням.
  Нині у садочку - п’ять груп дітей. Загалом тут виховуватимуть сто п'ятнадцять діточок.