пʼятниця, 27 січня 2017 р.

Екологічна катастрофа на Дніпрі

   Очевидці повідомили про забруднення річки через затонулий кран. На підприємство, якому належить плавзасіб, нікого не пускають, навіть поліцію. Тим часом, представники порту кажуть – до Дніпра потрапили залишки мазуту. Подробиці – далі.
   За повідомленням представників Дніпродзержинського порту, плавучий кран почав тонути ще в суботу, 21го січня. Виходячи із технічних характеристик плавзасобу – є вірогідність, що до річки потрапило близько 300 тон палива . Нині, напівзатонулий кран продовжує забруднювати Дніпро.
   Олександр Спектор додає, опісля катастрофи представники порту та екологічна інспекція разом із поліцією неодноразово намагалися потрапити на місце аварії, аби локалізувати наслідки. Проте – все марно.
   Прохід до затонулого крану під замком і нині. Біля входу – чергує охорона. Повідомляють – керівництва немає. І без дозволу до місця події не пускають навіть поліцію.  
   Тим часом у Кам’янському створили спеціальну комісію з ліквідації катастрофи. Заступник міського голови, Олександр Масленков повідомив,  екологічна інспекція взяла проби води у річці, за 5 днів опісля аварії.
   У лабораторії обласної екологічної інспекції до отримання результатів експертизи від коментарів відмовляються.