середа, 14 грудня 2016 р.

Суд в університеті

   У Дніпропетровському університеті  внутрішніх справ відкрили сучасну судову залу. Аби студенти могли не лише вивчати теорію, а й застосовувати свої знання на практиці.
   Стіл суддів, прокурора, адвоката, трибуна, місце для присяжних та гостей. Тут є все, що має бути у справжній судовій залі. Все оснащене сучасною відеотехнікою, що дозволяє слідкувати за подіями з усіх ракурсів. Також облаштували декілька додаткових приміщень:  кімнату для затриманих, для доставлених підозрюваних та для судейського  обговорення. Загалом зала здатна вмістити 120 чоловік. Заплановано, що тут студенти не лише відпрацьовуватимуть імітовані ситуації, а й спостерігатимуть за справжнім засіданням.
   Таких сучасних судових зал у Дніпрі не вистачає – каже суддя Геннадій Підберезний. Чоловік вражений що у навчальному закладі змогли облаштувати  таке  приміщення.
   Така форма навчання, впевнені  працівники суду, дійсно допоможе майбутнім правоохоронцям оволодіти якомога краще своєю професією. Адже лише на практиці, кажуть, можна зрозуміти всі тонкощі судової справи.