середа, 21 грудня 2016 р.

Зробили добру справу

   Ще в п’ятницю жителі селища Партизанське помітили на місцевому озері лебедя, що сидів у лунці. З того дня й почали шукати варіанти, як врятувати птаха. Адже зрозуміли, сам лебідь улетіти не може.
З ранку двадцять першого грудня, коли лід достатньо підмерз, таки вдалося організувати рятівну операцію. Визволяти птаха з середині замерзлої водойми рушили волонтери, ДСНСники-водолази та журналісти п’ятдесят першого.
   Більше п’яти днів минуло відтоді, як місцеві помітили лебедя, що сидів у лунці посеред Шпаківського озера. Тоді й запідозрили, що зі здоров’ям птаха щось не так – скоріш за все пошкоджене крило. Тож лебідь  опинився у заледенілій пастці.
   Може замерзнути, чи нападуть собаки – подумала тоді, говорить, пані Наталя. Тож вирішила не залишати птаха напризволяще.
   Звернулася жінка до волонтерів, що опікуються притулком для тварин «Друг». І вже вони знайшли вихід із ситуації - попрохали допомоги рятувальників.
   Визволяти птаха фахівцям було нелегко. Ганяли лебедя по озеру зо пів години. Він все намагався повернутися до лунки, не розуміючи що від нього хочуть. Та нарешті – лебедя вдалося спіймати.
   Дмитро працює рятувальником три роки. Та подібну визвольну операцію проводить вперше.
   Волонтерка Олеся поділилася, що ж чекає на птаха далі.
   Після лікування лебедя відвезуть до парку Глоби. Там він і продовжить своє життя.