четвер, 29 грудня 2016 р.

Слава ціною життя

   У Кривому Розі 11-річний хлопчик вирішивши повторити трюк відомого українського блогера, облив все тіло бензином та підпалив себе. В результаті небезпечного експерименту у нього обгоріло 60 відсотків тіла. Дитина знаходиться в реанімації, у тяжкому стані.
   До Дніпропетровської обласної дитячої лікарні 27 грудня вночі привезли 11-річного Сашка Деркача. У хлопчика глибокі опіки другого-третього ступеню, обгоріло 60 відсотків тіла.
Все це – результат само підпалу, який хлопчик вчинив заради слави на Інтернет-просторі та можливості заробити легких грошей за розміщення відео у мережі – кажуть у поліції.
   Це сталось на околиці Кривого Рогу, у селищі Авангард. На пустир біля ставка Сашко прийшов разом зі своїми друзями. Надивившись трюків знаменитого українського блогера, вони вирішили зняти власне екстремальне відео.  Хлопчик мав підпалити себе та пірнути у ставок. Та все відбулось не за планом: Сашко не встиг добігти до води аби загасити полум’я.    На півдорозі він впав та почав горіти заживо. Збити полум’я хлопцю вдалось, та тіло вже встигло сильно обгоріти. Винними у цій трагедії поліція називає батьків. Саме вони, кажуть правоохоронці, мали б наглядати за своєю дитиною.
   Родичі постраждалого своєї провини не вбачають. Кажуть, їхнього хлопчика примусив це зробити його друг.
   Друг Сашка, 15-річний Роман Тихолаз, живе у сусідньому селі. Ні він, а ні його бабуся спілкуватись із журналістами не погодились. Сусіди Сашка також не вірять що він міг це вчинити з доброї волі. Кажуть, він дуже вихована дитина.
   Хто відповідатиме за смертельні забавки дітей – вирішуватиме поліція. А ось чия насправді була ідея відзняти небезпечне відео, яке могло коштувати хлопцю життя – питання відкрите. Версію самого Сашка ми ще довго не зможемо почути – кажуть лікарі, адже стан пацієнта вкрай тяжкий. Наразі він потребує переливання крові. Тож родичі просять усіх небайдужих допомогти врятувати їхнього хлопчика.