середа, 14 грудня 2016 р.

Світло миру

   Віфлеємський вогонь зустріли у Дніпрі. Щорічно вогонь запалюють на місці народження Христа і доправляють літаком до Відня. Через Польщу до України його передають скаути.
   До складу української делегації, яка зустріла світло миру в Кракові, входить і Олена. Розповідає, процес передачі вогню – у Польщі перетворюється на справжнє свято.
   Скаут Анжела розвідає, найскладніше було слідкувати, аби світло миру на шляху до Дніпра – не згасло.
  За повір’ям, лампадку зі святим вогнем треба принести додому, аби весь рік у хаті була благодать. Тож, зустріти світло миру прийшло чимало містян. Серед них і Станіслав, курсант ліцею із посиленою військовою підготовкою. Святий вогонь, хлопець каже, віднесе до ліцею, де навчається.
   Взяв лампадку із вогнем і колишній військовий із позивним «Кіт». Чоловік був мобілізований у червні 2015го. Служив у Пісках. Нині каже, міркує над тим, аби знову повернутися на фронт.
   Взяти світло миру може кожен охочий. Лампадка із вогнем – перебуватиме у приміщенні Дніпровської міськради на першому поверсі. Також, як повідомляють скаути – світло миру повезуть далі на Схід та передадуть українським військовим, які нині захищають незалежність України.