четвер, 1 грудня 2016 р.

Дніпро отримав бюджет на 2017 рік

   Головний кошторис міста депутати ухвалили на сесії міськради  1-го грудня. Під час обговорення документу розгорілася не аби яка дискусія. Деякі місцеві обранці запропонували відкласти ухвалення кошторису.

     Та майже за 2 години обговорення Дніпро таки отримав новий бюджет. 
   16-та сесія Дніпровської міськради розпочалася зі штовханини – до будівлі не пускали помічницю одного з депутатів. Врешті-решт жінку пропустили. А саме засідання розпочалося без затримок. Зареєструвалося 62 депутати. Далі – все за планом: послухали гімн та перейшли до ухвалення порядку денного. 
   Головним питанням сесії стало ухвалення бюджету на 2017 рік. Згідно з проектом, він складатиме 10 з половиною мільярдів гривень. З них на освіту виділили майже 3 мільярди,  мільярд 200 мільйонів на медицину. Майже два мільярди  отримає житлово-господарська сфера. На будівництво метрополітену заклали 650 тисяч. Також згідно з документом мінімальна зарплатня бюджетників становитиме 3 тисячі 200 гривень. 
   Недостатньо деталізованим видався проект бюджету деяким місцевим обранцям. Зокрема Наталя Начар’ян та Катерина Збарська заявили, що проект кошторису напередодні сесії змінювали. 
   Анастасія Староскольцева та Загід Краснов запропонували перенести ухвалення кошторису.
   В решті-решт, обговорюючи бюджетні питання депутати – пересварилися.
   Та у підсумку кошторис таки ухвалили.
  Вже після ухвалення бюджету міський голова, Борис Філатов пояснив, чому важливо було прийняти документ саме на цій сесії. Каже, таким чином рятували вторинну медицину. 
   І хоча бюджет вже ухвалили, за законом ніщо не заважає депутатам вносити зміни до його положень протягом всього наступного року.