пʼятниця, 4 листопада 2016 р.

У пошуках адреналіну

   Молодь Дніпра з усіх районів з’їжджається аби подивитись на мальовничі види міста на шістнадцятому поверсі аварійного будинку. Та ніхто з них навіть не замислюється, що цей будинок вже забрав життя багатьох.
   Він наче будинок-привид, що розташувався поряд з двома школами та жилими помешканнями. Кожного дня повз проходять багато дітей і батьки за них дуже хвилюються. Адже через власну необережність та горе-будинок загинуло вже багато людей.
   Восьмикласниця Марина зізнається, що у сутінках, особливо взимку, коли дуже рано вечоріє їй просто страшно йти повз цей будинок. 
   Директор 75-ї  школи, що знаходиться ближче за інші до аварійного будинку, на власні очі бачить карети швидкої та поліцейські машини, що приїжджають через нещасні випадки. Лариса Іванівна каже, що цей будинок вже давно наганяє жах.
   Та ті, хто не бачив наслідків, не бояться нічого. Обвислі шматки арматури, розвалені стіни, розтрощені парапети, величезні дірки у стінах та майже розвалені під’їзди  викликають лише цікавість. Поки знімальна група знаходилась біля будинку туди попрямували п’ятеро  дітей. З двома відчайдухами нам вдалось поспілкуватись. 
   Слідом за хлопцями по спуску до будинку попрямували і 3 школярки без супроводу хлопців.
   З цього будинку люди виселились ще у 1997 році. Проте молодь і сьогодні шукає тут гострих відчуттів. Та чи вартий гарний вид з 16го поверху власного життя?