вівторок, 8 листопада 2016 р.

Історія бійця АТО

   Із зони антитерористичної операції у лікарню Мечникова доставили вісьмох  бійців. Шестеро  з них із важкими мінно-вибуховими  пораненнями. Наразі у важкому стані знаходяться двоє.
   Усе, що він пам’ятає – це жорсткий мінометний обстріл. Потрапив до лікарні Мечникова боєць із пораненням голови на виліт та з розірваними судинами. Хірурги вже зшили пошкоджені артерії. 
   Допомагає бійцю якомога швидше одужати і любляча дружина. Кожного дня вона приходить та проводить багато часу зі своїм чоловіком. Вона знає, що усе буде добре, адже лікарі  наголошують на позитивній динаміці.
   Відвідати бійця приїхав і його близький друг і побратим. Чоловіки пліч-о-пліч пройшли жахіття донецького аеропорту і підтримували один одного у найважчі моменти війни. Олекса не хоче розповідати деталі, але каже, що зобов’язаний другу життям.
   Є ще один хлопець, який знаходиться у вкрай важкому стані. У нього пошкоджені майже усі внутрішні органи. Черговий раз хлопця прооперували і у день народження. Всього за троє діб Віталію зробили 5 операцій.