вівторок, 8 листопада 2016 р.

На сторожі неба

   Навчально-методичні збори головних старшин та сержантів розпочали у повітряному командуванні «Схід», що  у Дніпрі. На тренування прибули військові з семи областей України.
   І в дощ, і в холод. У повітряному командуванні «Схід» розпочали навчально-методичні збори. Головні старшини та сержанти складали фізичні нормативи та поновлювали свої знання під час семінарів. 
   Керівник зборів, Андрій Бережний також розповів, що особливу увагу на навчаннях приділяють саме фізичній підготовці військових.
   Прибув на навчання і старший прапорщик, Сергій Почапінський. Чоловік у військовій справі вже 22 роки. Служив в АТО. Боронив позиції в Луганській області. За це був нагороджений відзнакою Президента України. Нині каже, замислюється над тим, аби повернутися на лінію фронту.
   Головний старшина каже, що  не проти підтягнути навички, аби краще виконувати свої обов’язки.
   Загалом навчально-методичні збори триватимуть три дні. Під час них з молодшими командирами проведуть теоретичні заняття із заходів безпеки, правової, спеціальної та психологічної підготовки. Військових також вчитимуть надавати домедичну допомогу в бойових умовах. Проведуть і практичні заняття зі стрілецької і тактичної підготовки.