середа, 2 листопада 2016 р.

Другий в України та єдиний на Дніпропетровщині

   Першого листопада Міністр внутрішніх справ України відкрив в Дніпрі сервісний центр нового зразку. Також цього дня Арсен Аваков відвідав головне управління національної поліції та університет внутрішніх справ.
Центр надання адміністративних послуг та сервіси МВС тепер під одним дахом. Відтепер окрім стандартних послуг ЦНАПу тут також можна зареєструвати транспорт, отримати або ж обміняти водійське посвідчення чи замовити номерний знак. 
   Однією з переваг нового центру називають – відкритість роботи персоналу. Тут діє система прозорих кабінетів. Також зал обладнали інформаційними блоками та електронною чергою.    Такий проект розташували в одному з торговельних комплексів Дніпра, що на проспекті Слобожанський 31-д.
   Дніпро став другим містом після столиці де відкрили оновлений центр. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков каже, це стало ще одним кроком на шляху реформування. Говорить, таким чином намагаються створити сервіс без корупції.
   Зробити місто не лише комфортним, а й безпечним пообіцяли й поліцейські. Першого листопада Міністру внутрішніх справ України у Дніпрі представили нову техніку.
   Також цього дня в головному управлінні національної поліції презентували мобільний аналітичний центр. Поліціянти кажуть з його допомогою слідкуватимуть за порядком у Дніпрі.
   А ось в університеті внутрішніх справ працівникам патрульної поліції присвоїли перші офіцерські звання. Урочистості розпочали з вшанування пам’яті загиблих при виконанні службових обов’язків патрульних поліцейських.