вівторок, 8 листопада 2016 р.

Садочок – для дітей

   Активісти Дніпра  планують повернути дошкільний заклад малечі. Раніше садок № 397 належав заводу «ДніпроПрес». У 2006 році з шести діючих корпусів залишилось – три. Інші продали у приватну власність.
З 2009 року частину дошкільного закладу забрали у комунальну власність Дніпра. 
   Активісти наголошують, що черга на влаштування в дитячі садки величезна, місць не вистачає, а існуючі дошкільні заклади діють лише наполовину.
   Та за словами завідуючої дитячим садочком, викуплені корпуси не пустують. В одному з них – приватна структура, що займається розфасуванням, в іншому – дитячий центр розвитку. Що ж стосується третього корпусу, то там власник змінювався вже кілька разів. Раніше там  виготовляли експериментальні сорти хлібу, потім був волонтерський центр, який нещодавно зачинили. З останнім власником завідуюча дитячим садочком  Зоя Педенко ще не знайома. 
   Групи ж дитячого садочка № 397 і дійсно переповнені. 
   Та представники міськради кажуть, що попит на садочки у цьому районі не такий вже й високий, місць вистачає.
   Що ж стосується проданої частини – до них претензій не має бути. На баланс міськради дитячий садочок поступив вже у такому стані.
   З приводу причини продажу частини садочку є лише чутки. Ми звернулися до адміністрації заводу «ДніпроПрес», аби нам  підтвердили, або спростували ці чутки, та ніякої інформації отримати не вдалось.
   Тим не менш активісти налаштовані довести свою справу до кінця.