понеділок, 10 жовтня 2016 р.

Обережно вірус

   Цього річ в Україні очікують штам грипу під назвою Гонконг. Вражає він переважно школярів та людей похилого віку. Сплеск хвороби прогнозують у лютому 2017-го та медики запевняють попередити краще аніж лікувати. Як не працювати на аптеку та запобігти застуді?
   При перших проявах застуди – одразу до аптеки. Така практика у Дніпрі, та й в Україні в цілому, вже стала звичною справою. Загалом за офіційною статистикою впродовж 2015 –го українці витратили на ліки близько п’ятдесяти мільярдів гривень.
   Та люди бідкаються цього річ ціни на медикаменти кусаються. Вартість препаратів виросла вдвічі тож наразі профілактика на першому місці. Городяни діляться, перевагу надають народним засобам. 
   Також у нагоді стануть й іншу продукти багаті на вітамін С. А саме - мед, імбир, цибуля та лимон. Не варто нехтувати й фізичними вправами. Рух – це здоров’я переконана пані Наталя. Спортом жінка займається вже двадцять років. Каже, гімнастика, чирлідинг та щоденні вправи допомагають побороти сезонні недуги.
   Та якщо попередити хворобу все ж не вдалося спеціалісти радять одразу звертатися до лікаря. Насторожити мають висока температура, судоми, запаморочення. Та медики нагадують, також боротися з грипом можна за допомогою вакцинації. Профілактичні щеплення проводять й з цьогорічним вірусом під назвою «Гонконг», адже цей штам близько двадцяти років тому в Україні вже фіксували.
   Медики кажуть, не так страшний грип як його наслідки. Тож нехтувати профілактикою не радять. Кажуть народні рецепти, вправи, загартування та щеплення – все це на сторожі вашого здоров’я.