вівторок, 4 жовтня 2016 р.

Ідеальний кошторис

   Бюджет Дніпра на наступний рік  вже подали на розгляд та обговорюють у профільній комісії. У міськраді запевнили, громадськість зможе побачити документ у жовтні.
Проте нині вже відомо, чим саме новий кошторис відрізнятиметься від цьогорічного.
   Цьогорічний бюджет Дніпра депутати затвердили лише наприкінці березня. Через таку затримку місто декілька місяців існувало за системою 1/12. І всі капітальні ремонти – було відкладено до ухвалення кошторису.
   Нині ж у міськраді вирішили помилок не повторювати – проект бюджету на 2017-й вже підготували, та подали на розгляд до депутатської комісії. Запевняють, цей фінансовий документ  буде збалансованішим, ніж цьогорічний. Голова комісії, Артем Хмельников пояснює, у кошторисі на 2016й були, як позитивні, так і негативні особливості.
   Негативні ж моменти, кажуть, виправили під час сесій, та таки збалансували бюджет. Так зокрема 100 мільйонів гривень, які були виділені на реконструкцію парків - перерозподілили.    Ну, а нині, запевняють – бюджет на 2017й рік стане бюджетом розвитку. Чи не найбільшу увагу планують приділити дорогам, міському транспорту та благоустрою міста.
   Також у міськраді запевнили, проект бюджету на 2017й будуть обговорювати публічно. Нині документ – на розгляді у профільної комісії. Та найближчим часом його пообіцяли опублікувати на сайті міської ради.