середа, 19 жовтня 2016 р.

Опалювальний сезон розпочато

   У Дніпрі працюють усі комунальні котельні, повідомляють у міській раді. Проте, похвалитися  теплими батареями поки що може не кожен мешканець багатоповерхівки.
Чиновники кажуть – в деяких будинках та котельних дійсно є дрібні несправності, проте їх обіцяють усунути найближчим часом. Не опалюють поки й будинки, які обслуговують котельні Південмашу.
   Комунальники стверджують: наразі до більшості дніпровських багатоповерхівок подали тепло. Проте, каже директор департаменту благоустрою та інфраструктури дніпровської міськради, у деяких квартирах й досі холодно. Причина –  несправності у котельнях, та самих батареях. З проблемами цьогоріч зіштовхнулися і мешканці верхніх поверхів.
   Не опалюють й будинки, які обслуговують котельні Південмашу. На території цього заводу є великий теплорозподільчий пункт. За даними  міських чиновників там й досі не уклали договір щодо поставки палива.
З   гідно санітарних норм, в опалювальний сезон температура в житловому приміщенні повинна бути не нижче 18-ти градусів.  Якщо в вашій квартирі холодно, а батареї погано гріють – ви можете звернутися зі скаргою до комунального підприємства, яке обслуговує ваш будинок. 
   Така скарга може стати підставою для перерахунку вартості комунальних послуг. А вони цьогоріч подорожчали. У Дніпрі послуги централізованого опалення надають чотири комунальні підприємства. В кожного свій тариф.  Чиновники пояснюють:  різниця вартості   опалення залежить від протяжності теплотраси від постачальника послуг до споживача. Тобто, більша відстань – більший тариф. Наступного року такої системи у міськраді планують позбутися –  обіцяють ввестИ єдиний тариф на опалення для мешканців всіх районів Дніпра.

Інформація КП «Міські комунальні платежі»
Вартість опалення у м. Дніпро
КП «Теплотранс»
43,00 грн. за 1 м2 опалювальної площі
 КП «Теплоенерго»
37,84 грн. за 1 м2 опалювальної площі
 КП «Коменергосервіс»
21,72 грн. за 1 м2 опалювальної площі
МКП «Дніпропетровські міські теплові мережі»
18,98 грн. за 1 м2 опалювальної площі