середа, 5 жовтня 2016 р.

Чотири роки на паркеті та вже професіонали

   Другого жовтня у Пекіні провели Відкритий чемпіонат світу з бальних танців. Участь у такому масштабному конкурсі взяли й маленькі дніпровські танцівники.
Повернулися вони не з порожніми руками. Звідти привезли одразу чотири нагороди.
   Відточені па та бездоганна техніка. Єгору дев’ять  років, а Софії всього вісім. Попри юний вік танцями малеча займається професійно. Понад три роки на паркеті та вони вже показали себе на міжнародних конкурсах і національних змаганнях. Гідно представили країну й на відритому чемпіонаті світу з бальних танців. Діти діляться, змагання далися їм нелегко та кажуть, перемога варта того.
   На чемпіонаті світу впродовж одного дня пара представила одразу 10 танців. За цей час на двох малеча змінила шість нарядів. Діти діляться, кожен номер вчили дуже старанно та з усього різноманіття найбільше вподобали танго та джайв. Переконані, завдяки щоденним тренуванням рівних у Пекіні не мали.
   Та попри це діти не приховують, дуже хвилювалися. Їхній тренер ділиться, великий майданчик та напружений графік давалися у знаки. Також іноземні танцівники весь час намагалися з фотографуватися з українськими зірочками.
   Та незважаючи на це танцівники все ж виконали свою програму, гідно представили країну та зараз хизуються кубками та грамотами.
   Наразі маленькі зірочки готуються до турніру, що пройде в Англії. Там вони виступатимуть у складі української збірної. Команда 51-го бажає танцівникам удачі та нових перемог.