вівторок, 4 жовтня 2016 р.

Захищаючи Україну

   На Дніпропетровщині провели навчання для оперативного складу Збройних сил та резервістів. Аби хлопці згадали навички військової справи та зуміли на практиці застосувати усі набуті під час служби знання.
   Захват блокпосту, перевірка об’єкту  на мінування, оборона та переправа оперативного складу через річку – все це бійці практикували під час тактичних навчань.
На навчання зібрались солдати оперативного складу та бійці запасу. Олександр – сапер.      Хлопець пішов служити в 2015 році. Згадує, спочатку було складно оволодіти військовою справою. Та нині, каже, вже виконує кожне завдання швидко та вправно. На навчаннях, каже військовий, відчули себе як на справжнісінькому полі бою.
   Ситуації, які відпрацьовують на полігоні, постійно відбуваються на війні – каже командир роти. Аби солдати були фізично та психологічно готові до справжнього бою.
   Саме бійцям запасу тут приділяють особливу увагу. На сьогодні в Збройних силах України понад 85 тисяч резервістів. Вони пройшли війну та добре знають як поводити себе на полі бою. Та все ж, військові навички варто практикувати, впевнений начальник штабу.
   Командування позитивно оцінило результати військових навчань. Тримати себе у бойовій формі сьогодні нікому не завадить.