середа, 19 жовтня 2016 р.

Вади та погіршення зору

   Вади та погіршення зору – проблема без кордонів та національності. За інформацією всесвітньої організації охорони здоров’я в світі проживає 40 мільйонів незрячих.  На Дніпропетровщині щороку зір втрачають близько чотирьох десятків людей.
18 –го жовтня світ відзначив міжнародний день людей з вадами зору та медики кажуть, піклуватися про своє здоров’я варто не лише раз на рік.
  За офіційною статистикою на території Дніпра та області проживає три з половиною тисячі незрячих людей.  Медики говорять, головні причини втрати зору  це – катаракта, діабет та глаукома. Кажуть для того аби попередити недуги варто регулярно відвідувати кабінет офтальмолога.
   Попередити краще аніж лікувати, переконана пані Ольга. Разом з донечкою у лікаря – окуліста вони консультуються два рази на рік. Жінка розповідає, вади зору у дитини виявили чотири роки тому, лікування продовжують й зараз.
   Лікарі переконують, берегти здоров’я потрібно з дитинства адже, у юному віці зниження зору можна попередити. Для цього маленьким пацієнтам пропонують спеціальні процедури. Одну з таких впродовж двох тижнів проходить й Артемчик. Мати малого переконана у лікуванні важливий індивідуальний підхід.
   Перший обов’язковий огляд лікаря – офтальмолога маленькі пацієнти проходять ще у пологовому будинку. Після в один, три та шість місяців. Лікарі кажуть, саме на планових медичних оглядах вдається виявити вроджені патології або ж хвороби.