середа, 19 жовтня 2016 р.

Побиття волонтерів

   У Дніпрі побили колишнього військового та його колегу за прохання виключити російський телеканал. Інцидент стався посеред білого дня в кафе по вулиці Мечникова, 3. Нині військовий при тямі, він знаходиться у госпіталі.
А ось його товариш перебуває у відділенні реанімації.
   Дмитро, колишній військовий, демобілізований у січні поточного року. Працює адвокатом і на обід ходить до їдальні навпроти офісу. Побачивши, що у кафе транслюють заборонені канали, каже, він та його колега попросили офіціантку перемкнути.
   Розмовляти чоловіки пішли на вулицю. Там, зі слів Дмитра на допомогу невідомому прийшли ще 7 чоловік. Зав’язалася бійка. Нині колишній військовий перебуває у госпіталі.
Колегу Дмитра, Миколу доправили до відділення реанімації лікарні імені Мечникова. Заступник головного лікаря, Олександр Толубаєв  розповідає – постраждалий знаходиться без свідомості.
   Біля відділення реанімації майже добу поспіль чергує дружина Миколи, пані Юлія.
Жінка дивується, чому у кафе, де завжди багато відвідувачів, ніхто, крім Дмитра та Миколи – не звернув увагу на сепаратистський канал.
   Черги до каси у кафе і наступного після інциденту дня. По телевізору замість новин окупантів – мультики. Адміністраторка закладу від камер ховається до туалету.
   Олена Демченко, представниця національної ради з питань телебачення і радіомовлення пояснює - у громадських місцях трансляція російського телебачення заборонена.
   Якщо зловмисників знайдуть, згідно частини першої статті 122 кримінального кодексу України, їм загрожуватиме  покарання від 2х до 5 років позбавлення волі. Кафе, в якому зі слів постраждалих, показували російські канали – правоохоронці пообіцяли перевірити.