вівторок, 18 жовтня 2016 р.

ДТП семирічної давнини

   7 років. Саме стільки триває досудове слідство у справі ДТП, в якому загинула двадцятидвохрічна дівчина -  Радміла Тігієва. Водій, який спричинив аварію – досі на свободі, а саму справу декілька разів намагалися закрити – розповідає мати загиблої дівчини.
   Мати загиблої розповідає, ДТП трапилася в ніч на 18 жовтня 2009 року, її донька гостювала у друзів у селищі Військовому Новомосковського району. Тоді одна з знайомих Радміли Тігієвої вирішила поїхати додому.
   За півтора року слідства справу передали до Солонянського райсуду. Ще через рік – її відправили на дорозслідування. А потім, як розповідає, пані Алла на прийомі у слідчого, вона дізналася, що справу взагалі закрили.
   Згодом справу відкрили знову. Адвокат матері загиблої, Сергій Тарасевич каже – згідно медичної експертизи, водій була напідпитку.
   Сергій Тарасевич розповідає – роками справу передавали від одного до іншого слідчого.
5 слідчих, 7 комплексних експертиз, суд, дорозслідування, закриття справи та відкриття її знову. Досудове розслідування у справі триває майже 7 років. Згідно Кримінального кодексу України – термін давнини у тяжких злочинах складає 10.