понеділок, 26 вересня 2016 р.

Фестиваль японської анімації

   Самураї, покемони, маленькі дівчини з великими мечами та герої популярних коміксів – у реальному світі. У Дніпрі відбувся фестиваль японської анімації та косплею - Акіхабара. У ньому взяли участь мешканці з різних регіонів України.
Безліч підлітків приміряли на собі образи улюблених персонажів. Хтось просто хизувався, а хтось ставив театралізовані сцени.
   Виявляється, що для когось роздвоєння, або навіть розтроєння особистості – є нормальною справою. У сучасному світи така форма дозвілля називається косплеєм, тобто, костюмована гра, основою для якої є герої мультфільмів, коміксів або комп’ютерних ігор. Зазвичай, люди, які цим займаються, роблять костюми самі, але не обмежуються лише вбранням, а намагаються також скопіювати ходу і манеру мовлення.
   На костюми та реквізит зазвичай йде чимало часу та ресурсів. Так, одна із учасниць розповідає, що на її вбрання пішло два місяці праці та декілька тисяч гривень. Втім, усі, хто займається цим не один рік, каже, що воно того вартує - сам процес створення образу і участь у фестивалі приносить чимало задоволення і нових знайомств.
   Окрім героїв японської анімації та культури, на фестивалі можна було побачити і персонажів західного епосу.