понеділок, 26 вересня 2016 р.

Страшна втрата

  У понеділок двох патрульних поліцейських провели в останню путь. Сказати останні слова подяки відчайдушним правозахисникам зібрались сотні небайдужих людей.
   На очах сльози, в душі нестерпний біль, а в руках червоні троянди. Вшанувати пам'ять загиблих поліцейських Артема Кутушева та Ольги Макаренко зібралась неймовірна кількість людей. Родичі, друзі, колеги та просто небайдужі городяни. Вистояти шалену чергу, аби попрощатись із героями, людям не заважала навіть холодна погода та дощ. Страшна подія сколихнула усе місто та країну.
   Страшною втратою це стало для колег загиблих. Хлопці та дівчата зізнаються, тепер трохи побоюються своєї роботи та зброї. Бо чудово розуміють, на місці Артема та Ольги міг би опинитись будь-хто із них. Та все ж, запевняють, і надалі захищатимуть спокій у місті. Бо це їхній обов’язок – каже полісмен Максим. Чоловік працював із Артемом та Ольгою бік-о-бік. Розповідає, це були чудові люди та справжні професіонали своєї справи. У них була лише одна мета – захищати свої родини, своїх дітей, своє місто та свій народ.
   У Артема залишилась трирічна донька, а у Ольги двоє неповнолітніх дітей. Їхні батьки справжні герої Дніпра та України, що не побоялись вступити у боротьбу із злочинністю. І про це, наголошують правоохоронці, має пам’ятати кожен українець. Адже вони поклали своє життя за спокій та безпеку у нашій країні.