пʼятниця, 9 вересня 2016 р.

Назавжди в серцях

   Півроку тому в зоні АТО загинув дніпровець Дмитро Решетняк. Аби вшанувати пам'ять героя, в школі, в якій він навчався, встановили меморіальну дошку.
На її урочисте відкриття зібрались родичі, друзі, та всі небайдужі містяни.
   Завжди усміхнений та життєрадісний. Таким запам’ятали Дмитра Решетняка його родичі, друзі та побратими.
   Дмитро цікавився літературою, полюбляв танці та мав безліч планів на майбутнє – розповідають знайомі хлопця. Коли отримав повістку, ані трохи не вагався, одразу  ж вирушив захищати Батьківщину.  
   «Сонечко» - ласкаво називала його мати, таке саме прізвисько дали хлопцю і на фронті, через його доброту та безмежну впевненість у світлому майбутньому України. За півроку до загибелі, Дмитра призначили командиром окремого мотопіхотного батальйону. Хлопець був рішучий та бойовий – згадують його побратими. Він навчив їх новим військовим тактикам, а вони, в свою чергу, ділились із хлопцем своїм досвідом. Дмитро став для них справжнім другом.
   Загинув Дмитро у Пісках, хлопець підірвався на міні, виконуючи бойове завдання. Таку страшну втрату важко пережити всім, хто його знав. А особливо мамі. Жінка зізнається, рішення сина піти в АТО не підтримувала, бо дуже боялась за свого хлопчика. Та Дмитро був рішучий, прагнув захищати свою країну.
  В рідній школі Дмитра встановили меморіальну дошку, аби про його героїчний вчинок не забували. Щоб українці пам’ятали що цей хлопець поклав своє життя та мрії за свободу та мир в Україні.