пʼятниця, 9 вересня 2016 р.

День города

   І на землі, і по воді, і з повітря – патрульні поліцейські посилено охоронятимуть порядок під час святкування Дня міста.  Нині відомо, 10го вересня задля безпеки та комфорту відпочиваючих рух Дніпром перекриють.
А тролейбуси та автобуси – змінять свої маршрути.
   У суботу Дніпро відзначатиме свій день народження – 240 років. На мешканців та гостей міста очікують всілякі розважальні заходи, виставки та концерти. Проте, поки одні святкуватимуть – інші – охоронятимуть. Нині відомо, 10го вересня кількість патрульних поліцейських буде збільшено.
   Для контролю території задіють і безпілотний літаючий апарат. А ось безпеку на Дніпрі охоронятимуть водні патрулі. Правоохоронці  закликають  дніпровців, бути особливо уважними в місцях великого скупчення людей та слідкувати за своїми речами. Адже у натовпі можуть працювати крадії. А ось центр міста варто залишити трохи раніше офіційного завершення свята - таким чином можна оминути автобусні черги. Нині також відомо, задля безпеки тих, хто святкує,  рух містом перекриють одразу в  трьох місцях.
   У міськраді ж розповідають - задля комфорту дніпровців громадський транспорт рухатиметься у посиленому режимі,  до опівночі. Щоправда, на час перекриття вулиць, тролейбуси номер 1 та 12 – тимчасово припинять рух. А 14 автобусних маршрутів зазнають значних змін.
   Нині відомо, опісля 22-ої години на місцях перекриття руху будуть  розташовуватися додаткові автобуси, аби після закінчення святкувань, містяни мали змогу швидко дістатися додому з Фестивального причалу.