четвер, 22 вересня 2016 р.

Б’є – значить любить

   У Дніпрі відкрили Шелтер – соціальний притулок для матерів та дітей, які потерпають від насилля у родинах. Знаходиться центр допомоги по вулиці Робочій, 24-А, блок 7. Потрапляючи сюди жінка має підписати контракт мінімум на 90 днів та суворо виконувати його вимоги.
   Опиняючись у важких життєвих обставинах не кожна жінка може відкрито заявити про свою проблему. Лише дві з десяти наважуються про це говорити.
   В Шелтері для кожної жінки призначається індивідуальна програма тренінгів та прикріплюється наставник. Прописано все від А до Я. У приміщенні свіжий ремонт. Гідні умови проживання. Позбавитися стресу можна в спеціальній звукоізольованій кімнаті. Імпровізованого хлопчика для биття звуть Вальдемар.
   У центрі жінка може бути у безпеці. Раптовий візит чоловіка тут передбачили.
   Шелтер розрахований на 14 місць, тут може жити мама разом із дитиною. Унікальність закладу в тому, що члени родини матимуть змогу пройти курс реабілітації та соціальної адаптації разом, не розлучаючись.
   Перевагою у прийнятті в Шелтер користуватимуться родини що потрапили у складні життєві обставини. Таких у Дніпрі набагато більше, ніж місць у соціальному притулку. Тож потреба у таких закладах існуватиме і надалі.