середа, 21 вересня 2016 р.

Без блакитного палива

   Мешканці будинку №163, що на проспекті Гагаріна не можуть дійти згоди з «Дніпрогазом» і вирішити який  саме  газовий лічильник будуть встановлювати.
У кожної зі сторін свої вимоги. Консенсусу поки  досягти не вдалося.
   Протягом тижня мешканці цього будинку знаходяться у скрутному становищі. У минулий четвер за адресою проспект Гагаріна, 163 без попередження приїхала газова служба і почала встановлювати  загальнобудинковий газовий лічильник. Мешканці відмовились від встановлення приладу. В результаті 5 квартир залишились без блакитного палива.
   Жителі погоджувались  лише на встановлення окремих лічильників у кожну квартиру. Люди кажуть: не хочуть платити за себе та за сусідів. Вартість одного такого приладу – шість тисяч гривень. Для багатьох ця сума завелика. В результаті  - лише відрізані труби та розгублені мешканці.
   Анастасія мама двох діточок та власниця домашнього улюбленця.  Всіх треба смачно нагодувати.  Тепер Анастасії доводиться готувати їжу у знайомих, що живуть у сусідньому будинку. З собою носить повний набір.
   Найбільша кількість питань у користувачів сьогодні виникає стосовно встановлення газових лічильників. Якщо маєте питання телефонуйте на гарячу лінію Дніпрогазу. Працюватиме вона, щоправда, всього місяць з  15 вересня до 15 жовтня.  Всю інформацію можна отримати  за телефоном 745-00-00.