середа, 14 вересня 2016 р.

Пройшов Президент і шляхами Донбасу

   У Дніпрі глава держави відвідав музей АТО. Тут під відкритим небом зібрали більше трьох сотень експонатів. Серед них, як невеликі гільзи так й масштабна інсталяція Донецького аеропорту. Музей відкрили у травні цього року.
   Дебальцево, Піски, Авдіївка та Мар’янка. Експозиція вмістила у собі усі гарячі точки українського Сходу. Загалом виставку відвідала понад тисяча містян та гостей Дніпра. Завітав сюди й Президент України. Незвичним музеєм для нього організували стандартну екскурсію.   Перша зупинка - імпровізований блокпост. Далі пам’ятна скульптура та наймасштабніший об’єкт - інсталяція Донецького аеропорту. Екскурсію провів голова робочої групи зі створення музею. Юрій Фанигін переконує, тутешні експонати красномовніші за будь –які слова. 
   Після експозиції Петру Порошенку презентували новий масштабний проект. Втілити у життя його планують вже до кінця року. У приміщенні Діорами транслюватимуть панорамний фільм про бойові дії на Сході держави. Стрічка триватиме 20 хвилин. Загалом уся кімната для перегляду фільму стане одним великим екраном. Архітектор проекту каже, внутрішня експозиція стане вдалим продовженням вже існуючої.
   Та поки Президент прогулюється музеєм неподалік експозиції вже збираються люди. На зустріч з главою держави прийшли переважно волонтери та військовослужбовці. Серед них й Владислав. На передовій чоловік провів понад три місяці. Додому повернувся лише після поранення. Наразі разом з товаришами проходить реабілітацію. Говорить, ця зустріч їм просто необхідна, адже питань без відповіді мають чимало.
   По завершенню екскурсії військові подарували Петру Порошенку книгу одного з героїв та дехто навіть встигнув задати свої питання. Військові кажуть, сподіваються, що прийшли не даремно та все ж бажане отримають.