четвер, 22 вересня 2016 р.

Стадіону бути

   Реконструкція та добудування стадіону трудових резервів добігає кінця. Вже в кінці осені спортсмени матимуть змогу займатися на новенькому покритті.
   Стадіон трудових резервів. У майбутньому - єдиний стадіон в області з такими можливостями. За планом робіт, там будуть і бігові доріжки, і якісне футбольне поле, а все задля того, щоб залучити до спорту якомога більше людей та дати змогу дітям і дорослим змагатися й грати на стадіоні європейського рівня.
   В минулому, однією з проблем футбольного поля були зливівки, вся вода під час дощів стікала з проїжджої частини прямісінько на газон, тепер же, сподіваються, такої проблеми не буде.
   Цей стадіон стане обласним осередком проведення спортивних змагань, тому його відновлення і має таке важливе значення. На ремонт з обласного бюджету виділили 12 мільйонів гривень.
   Відновлення стадіону планують завершити вже наприкінці жовтня – початку листопада, і якщо погода не зіпсує планів, то вже цього року жителі міста та області зможуть випробувати бігові доріжки та сучасне футбольне поле.